parallax background

Ş.A. Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.
Hakkımızda

 


Biz Kimiz ?

Ş.A. Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., Şerif ARI önderliğinde uzun yıllar özel sektörde ve vergi inceleme elemanlığında görev yapmış tecrübeli uzman ekipleriyle, Türkiye’nin her yerindeki seçkin firmalara bünyesindeki konularında tecrübeli denetçiler ve uzmanlardan oluşan ekipleriyle tam tasdik, şirket kuruluşu, bölünmeleri, birleşmeleri ile vergi ihtilafları alanlarında kurumsal ilkeleri doğrultusunda hizmet veren denetim ve danışmanlık şirketidir.

Nexia International ?

Nexia International, bünyesinde bulundurduğu bağımsız denetçiler, uzman danışmanlar ve yönetim danışmanları ile dünya çapında faaliyet gösteren büyük bir organizasyondur. Nexia'nın başarısının sırrı; dünyanın önemli finansal ve ekonomik merkezlerinde faaliyet gösteren ve bulundukları ülkelerde ilk onda yer alan üye firmalar tarafından temsil ediliyor olmasında saklıdır. Bu yapılanma; Nexia'nın uluslararası faaliyetleri bulunan müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmesini sağlamaktadır.

Nexia International, 1971'de "Oppenheim Appel Dixon & Associates (A.B.D.)" ve "Spicer & Pegler" (İngiltere) tarafından kurulmuştur. Bu iki kurucu şirket Londra ve New York'un önemli merkezlerinde yer alan ve finans sektöründe faaliyet gösteren önemli firmaların yarısından fazlasına hizmet vermiştir. Birkaç uluslararası firma dışında hiç bir ağın böyle bir geçmişi yoktur.

1971'den günümüze kadar Nexia'nın en önemli artısı üye ortaklarının, uzmanlık ve bilgilerini tüm Nexia ağının müşterilerinin kullanımına sunmakta gönüllü olmalarıdır. Ağın "bir firma, bir bölge" politikası bunu sağlamaktadır.

Nexia ayrıca ortaklarının özellikle vergi ve UFRS alanında yaptığı çalışma ve bilgilerini çeşitli yayınlar aracılığıyla kamuya aktarma geleneğiyle övünç duymaktadır. Nexia Üyeleri düzenlenen yıllık vergi konferansları ve yıllık genel toplantıların yanı sıra düzenli bölgesel toplantılarda da bilgi paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunma şansına sahiptirler. Nexia özellikle genç üyelerinin eğitimine büyük önem vermekte ve bu amaçla periyodik olarak yarının liderleri programları ve genç yöneticiler için seminerler düzenlemektedir.

Her müşteri profesyonel bir firmadan yüksek standartlarda hizmet beklemektedir. Nexia düzenli Kalite Kontrol İncelemeleri ile üyelerinin kalitelerini onaylamaktadır.  Ayrıca bütün üye firmalar kendi bölgesel mesleki organizasyonlarına üye olmak zorundadır.

Yabancı bir ülkede iş yaptığınızda yerel mevzuat ve uygulamalarla ilgili danışmanlık ve uzmanlık büyük önem taşımaktadır. Nexia International üyelerinin müşterisi olarak gerek duyduğunuz rehberliğe ve hak ettiğiniz ilgiye makul bir ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

2016 yılında açıklanan yeni Nexia International marka ve yenileme programı sonrasında, Nexia International’ın logosu değişmiş ve alanında profesyonel bir ekip tarafından yaratılan yeni şekline getirilmiştir. Yeni marka programı sonrasında müşterilerine yakın, yerel bilgiye sahip ve yetkinlik sahibi bir global network olarak uluslararası alanda saygınlığını daha da perçinlemiştir.

Kurumsal İlkelerimiz

Ş.A Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’nin misyonu, hizmet verdiği müşterilerine, çalışanlarına, bilgi değerlendirenlere yol göstermektir.

Bu yönde müşterileri ve çalışanlarına alt yapı oluşturularak eğitim hizmetleri ve dokümanlarla bilgi ve tecrübe kalitesini yükselten bir trend sağlamayı amaçlamaktadır.

Ş.A Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak;

  • Müşterilerine, çalışanlarına, ortaklarına, rakiplerine ve topluma karşı yapılan hizmetlerle ilgili doğru davranmak,
  • Müşterilerimize verilen hizmeti kaliteli ve ivedilikle yerine getirmek,
  • Müşterilerimizin ortaklarına kaliteli bilgi vermek üzere genel kurullarında, ortaklar kurulunda ve yönetim kurulu toplantılarına iştirak etmek,
  • Müşterilerimizin faaliyetlerini ve hedeflerini kaliteli bilgi ile yönlendirmek,
  • Müşterimizde çalışanlar ile şirketimiz bünyesinde çalışanlarla verim ve başarıyı paylaşmak, verimsizlik ve başarısızlığı en kısa sürede bertaraf etmek,
  • Sürekli eğitimi kalite prensibinin temeli olarak saymak.


Bir Telefon Kadar Yakınız

+90 (0) 224 211 42 24

Neredeyiz ?